ΕΦΗΒΟΙ

Home 
ΑΝΔΡΙΚΟ 
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ 
ΕΦΗΒΟΙ 
ΝΕΑΝΙΔΕΣ 
ΠΑΙΔΕΣ 
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΜΙΝΙ ΜΙΚΤΟ 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

EΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

MAKEDONIKOS VOLLEYBALL TEAM

makedonikosvolley (Πατηστε εδω για να δειτε βιντεακια της ομαδος)


 

 

 

Περιφερειακή οδός-Κόμβος Ευκαρπίας Τηλ. Γραμ. 2310 587870     Τελευταία ενημέρωση:  Κυριακή 09/09/2018, Ωρα 10:00 π.μ.

Σύμφωνα με την Γενική Προκήρυξη της ΕΟΠΕ, την αγωνιστική περίοδο 2018-2019, στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα θα μπορούν να αγωνίζονται στην ομάδα των ΕΦΗΒΩΝ αθλητές που ειναι γεννημένοι από 1.1.1999 και μετά ...


 Πρωτάθλημα ΕΦΗΒΩΝ 2018-2019

Α' Φάση

αγωνιστική
Ηρακλής-ΑΣ Ελπίς  
Πήγασος Πολίχνης-Απόλλων Καλαμαριάς  
Μακεδονικός-ΠΑΟΚ  
Ιωνικός-Άρης  
ΧΑΝΘ-Αίας Ευόσμου  
αγωνιστική 2η
ΑΕΝ Πανοράματος-Ηρακλής  
ΑΣ Ελπίς-Πήγασος Πολίχνης  
Απόλλων Καλαμαριάς-Μακεδονικός  
ΠΑΟΚ-Ιωνικός  
Άρης-ΧΑΝΘ  
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης-ΑΕΝ Πανοράματος  
Μακεδονικός-ΑΣ Ελπίς  
Ιωνικός-Απόλλων Καλαμαριάς  
ΧΑΝΘ-ΠΑΟΚ  
Αίας Ευόσμου-Άρης  
αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-Μακεδονικός  
Ηρακλής-Πήγασος Πολίχνης  
ΑΣ Ελπίς-Ιωνικός  
Απόλλων Καλαμαριάς-ΧΑΝΘ  
ΠΑΟΚ-Αίας Ευόσμου  
αγωνιστική
Ιωνικός-ΑΕΝ Πανοράματος  
Μακεδονικός-Ηρακλής  
ΧΑΝΘ-ΑΣ Ελπίς  
Αίας Ευόσμου-Απόλλων Καλαμαριάς  
Άρης-ΠΑΟΚ  
αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-ΧΑΝΘ  
Ηρακλής-Ιωνικός  
Πήγασος Πολίχνης-Μακεδονικός  
ΑΣ Ελπίς-Αίας Ευόσμου  
Απόλλων Καλαμαριάς-Άρης  
αγωνιστική
Αίας Ευόσμου-ΑΕΝ Πανοράματος  
ΧΑΝΘ-Ηρακλής  
Ιωνικός-Πήγασος Πολίχνης  
Άρης-ΑΣ Ελπίς  
ΠΑΟΚ-Απόλλων Καλαμαριάς  
αγωνιστική
ΑΕΝ Πανοράματος-Άρης  
Ηρακλής-Αίας Ευόσμου  
Πήγασος Πολίχνης-ΧΑΝΘ  
Μακεδονικός-Ιωνικός  
ΑΣ Ελπίς-ΠΑΟΚ  
αγωνιστική
ΠΑΟΚ-ΑΕΝ Πανοράματος  
Άρης-Ηρακλής  
Αίας Ευόσμου-Πήγασος Πολίχνης  
ΧΑΝΘ-Μακεδονικός  
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΣ Ελπίς  
αγωνιστική 10η
ΑΕΝ Πανοράματος-Απόλλων Καλαμαριάς  
Ηρακλής-ΠΑΟΚ  
Πήγασος Πολίχνης-Άρης  
Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου  
Ιωνικός-ΧΑΝΘ  
αγωνιστική 11η
ΑΣ Ελπίς-ΑΕΝ Πανοράματος  
Απόλλων Καλαμαριάς-Ηρακλής  
ΠΑΟΚ-Πήγασος Πολίχνης  
Άρης-Μακεδονικός  
Αίας Ευόσμου-Ιωνικός  

 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΦΑΣΗΣ

αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β
1.            
2.          
3.            
4.            
5.            
6.            
7.          
8.          
9.            
10.            
11.            

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΩΝ

Οι διαγωνιζόµενες οµάδες βαθµολογούνται ως εξής: - Τρεις (3) βαθµούς σε περίπτωση νίκης µε 3–0 σετ  ή 3–1 σετ. - Δύο (2) βαθµούς σε περίπτωση νίκης µε 3–2 σετ. - Ενα (1) βαθµό σε περίπτωση ήττας µε 2–3 σετ - Κανένα βαθµό (0) σε περίπτωση ήττας µε 0–3 σετ  ή  1–3 σετ - Αφαίρεση τριών (-3) βαθµών σε περίπτωση µηδενισµού .



 

ΕΤΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ

ΤΟΠΟΣ

ΝΟΜΟΣ

2017

Πήγασος Πολίχνης 2

Καρδίτσα

Καρδίτσας

2016

Πήγασος Πολίχνης 1

Ναύπακτος

Αιτολοακαρνανίας

2015

ΑΟΝΣ Μίλων

Καρπενήσι

Ευρυτανίας

2014

ΑΓΣ Ιωαννίνων

Κόνιτσα

Ιωαννίνων

2013

Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Αλεξανδρούπολη

Εβρου

2012

Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Αργυρούπολη, Αθήνα

Αττικής

2011

Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Αλεξανδρούπολη

Εβρου

2010

Ηρακλής 7

Ν. Ερυθραία, Αθήνα

Αττικής

2009

Ηρακλής 6

Μίκρα, Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκης

2008

Ηρακλής 5

Αγ. Δημήτριος, Αθήνα

Αττικής

2007

Ηρακλής 4

Ζάκυνθος

Ζακύνθου

2006

Ολυμπιακός

Αργυρούπολη, Αθήνα

Αττικής

2005

Ζαφειράκης Νάουσας

Νάουσα

Ημαθίας

2004

Μακεδονικός 1

Σκύδρα

Πέλλας

2003

Ηρακλής 3

Δραπετσώνα/Πειραιάς

Αττικής

2002

Ηρακλής 2

Μίκρα, Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκης

2001

Αρης Νίκαιας

Δραπετσώνα, Πειραιάς

Αττικής

2000

Αρης Νίκαιας

Μετς, Αθήνα

Αττικής

1999

Αρης Νίκαιας

Γουδή, Αθήνα

Αττικής

1998

Ορφέας Ηλιούπολης

Γουδί, Αθήνα

Αττικής

1997

Ηρακλής 1

Ρέντης, Πειραιάς

Αττικής

1996

ΑΟ Ορεστιάδας

Ρέντης, Πειραιάς

Εβρου

1995

ΑΟ Ορεστιάδας

Ορεστιάδα

Εβρου

1994

Φιλία Ηλιούπολης

Παιανία, Αθήνα

Αττικής

1993

ΑΟ Ορεστιάδας

Χαλκίδα

Ευβοιας

1992

ΑΟ Ορεστιάδας

Φλώρινα

 

1991

ΑΟ Ορεστιάδας

Πάτρα

 

1990

Αρης 4

Ξάνθη

 

1989

Πανελλήνιος

Χανιά

 

1988

ΑΟ Ορεστιάδας

Ορεστιάδα

΄Εβρου

1987

Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Σέρρες

Σερρών

1986

Πανελλήνιος

Καρδίτσα

 

1985

Αρης 3

Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκης

1984

Δημόκριτος

Αθήνα

Αττικής

1983

ΠΑΟΚ 1

Βόλος

 

1982

Παναθηναϊκός

Τρίκαλα

 

1981

Αρης 2

Λάρισα

Λάρισας

1980

Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας

Λάρισα

Λάρισας

1978

Νηρέας

Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκης

1976

Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Λάρισα

 

1971

Ολυμπιακός

Λάρισα

 

1970

Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας

Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκης

1968

Ολυμπιακός

Αθήνα

Αττικής

1966

Αρης 1

Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκης

1965

Παναθηναϊκός

Πειραιάς

Αττικής

 

 

Copyright (c) 2012 My Company. All rights reserved.