ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ

Home 
ΑΝΔΡΙΚΟ 
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ 
ΕΦΗΒΟΙ 
ΝΕΑΝΙΔΕΣ 
ΠΑΙΔΕΣ 
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΜΙΝΙ ΜΙΚΤΟ 

 ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

EΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

MAKEDONIKOS VOLLEYBALL TEAM

makedonikosvolley (Πατηστε εδω για να δειτε βιντεακια της ομαδος)

 

ΡΟΣΤΕΡ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2018-2019


 Γενικός Διευθυντής όλων των Αθλητικών τμημάτων



 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 


Νo09  13/01/1983 =>36


 

 

 

 

 

 

 

 

 


Νo07  20/01/1993 =>26


Νo06  13/06/1994 =>25


 

 

 

 

 

 

 

 


Νo13  20/09/1995 =>24


Νo11  18/04/1996 =>23


Νo12  30/09/1996 =>23


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


Νo08  21/06/1999 =>20


Νo15  20/06/1999 =>20


Νo03  01/02/2002 =>17

 Απο Ακαδημίες


Νo19  06/02/2002 =>17

 Απο Ακαδημίες


Νo04  11/12/2002 =>17

 Απο Ακαδημίες


Η σειρά  ειναι κατα ηλικία

Περιφερειακή οδός-Κόμβος Ευκαρπίας Τηλ. Γραμ. 2310 587870     Τελευταία ενημέρωση: Πέμπτη 11/07/2019, Ωρα 11:40 π.μ.

Τοπική κατηγορία Γυναικών Ε.ΠΕ.Σ.Θ. 2019-2020

Ο Α.Σ. Μακεδονικός ανακοινώνει την έναρξη συνεργασία με προπονητή βόλεϊ Θοδωρή Κολεσιώτη ο οποίος θα αναλάβει την γυναικεία ομάδα του συλλόγου.

Ο 38χρονος Θοδωρής έμαθε βόλεϊ στον Ορφέα Ηλιούπολης και στη συνέχεια αγωνίστηκε στον Αίαντα Ευόσμου, την ΜΕΝΤ, τον Πρωτέα, τη Νίκη Αιγινίου, τον ΓΑΣ Ευκαρπίας και τον Καμπανιακό.

Ως προπονητής εργάστηκε στα τμήματα υποδομής αγοριών του Αίαντα Ευόσμου, του Πρωτέα, των Διαβατών, της Ελπίδας και στις ομάδες γυναικών του Ηρακλή Γέφυρας και του Γαλαξία Αδένδρου. Τέλος, αποτέλεσε βοηθός προπονητή στα Κύμινα (Α1) και στην Ελπίδα Αμπελοκήπων (Α1, Α2) αποκτώντας σημαντικές εμπειρίες.

Με στόχο την πολύ δουλειά και την καλή διάθεση ανέλαβε τις γυναίκες μας, δημιουργώντας μια νεανική ομάδα που θα αποτελέσει το βασικό κορμό για τα επόμενα χρόνια. Στόχος του φυσικά είναι και το καλωσόρισμα των νεαρών αθλητριών προερχόμενες από την Ακαδημία και η ενσωμάτωση αυτών στο ρόστερ.

Η διοίκηση του Μακεδονικού καλωσορίζει τον προπονητή και του εύχεται πολλές επιτυχίες με την ομάδα μας.


Α΄ ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018-2019

07/10/2018

          <= 1η αγωνιστική                 

               12η αγωνιστική =>          

23/12/2018

1  -  3

ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

3  -  0

2  -  3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΠΕΡΣΕΑΣ

ΠΕΡΣΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

3  -  0

3  -  0

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

0  -  3

3  -  1

ΑΠΟΛ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ

ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ - ΑΠΟΛ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

1  -  3

3  -  2

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ

ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

0  -  3

0  -  3

ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

3  -  0

14/10/2018

          <= 2η αγωνιστική                 

                 13η αγωνιστική =>          

Τετ 9/1/19

0  -  3

ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

1  -  3

0  -  3

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

3  -  0

1  -  3

ΠΕΡΣΕΑΣ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΕΡΣΕΑΣ

3  -  0

0  -  3

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΠΟΛ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΠΟΛ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

3  -  0

3  -  1

ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ - ΠΟΣ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΠΟΣ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ

3  -  1

3  -  2

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ - ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ

ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ - ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

2  -  3

21/10/2018

          <= 3η αγωνιστική                 

               14η αγωνιστική =>          

Κυρ 13/1/19

3  -  1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

2  -  3

3  -  0

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

0  -  3

3  -  1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΠΕΡΣΕΑΣ

ΠΕΡΣΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

1  -  3

1  -  3

ΠΟΣ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΠΟΣ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

3  -  1

0  -  3

ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ - ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ

ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ - ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ

3  -  1

1  -  3

ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ - ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

3  -  0

31/10/2018

          <= 4η αγωνιστική                 

                 15η αγωνιστική =>          

Κυρ 20/1/19

0  -  0

ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

3  -  0

1  -  3

ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΕΡ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

ΚΕΡ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

3  -  0

2  -  3

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

3  -  0

3  -  0

ΠΕΡΣΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΠΕΡΣΕΑΣ

3  -  0

3  -  1

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ

ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

1  -  3

3  -  2

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ - ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ

ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ - ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

1  -  3

04/11/2018

          <= 5η αγωνιστική                 

                 16η αγωνιστική =>          

Κυρ 27/1/19

3  -  0

ΑΠΟΛ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΑΠΟΛ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

0  -  3

3  -  0

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

0  -  3

1  -  3

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

0  -  3

3  -  2

ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ - ΠΕΡΣΕΑΣ

ΠΕΡΣΕΑΣ - ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ

3  -  2

3  -  0

ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ

0  -  3

0  -  3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

3  -  2

11/11/2018

          <= 6η αγωνιστική                 

                 17η αγωνιστική =>          

Κυρ 3/2/19

0  -  3

ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΠΟΣ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΠΟΣ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

3  -  0

1  -  3

ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ-ΑΠΟΛ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΠΟΛ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

3  -  0

0  -  3

ΚΕΡ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΕΡ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

3  -  0

2  -  3

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ

ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

3  -  0

3  -  0

ΠΕΡΣΕΑΣ - ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ

ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ - ΠΕΡΣΕΑΣ

2  -  3

3  -  1

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

0  -  3

18/11/2018

          <= 7η αγωνιστική                 

                 18η αγωνιστική =>          

Κυρ 10/2/19

3  -  0

ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ

0  -  3

3  -  1

ΠΟΣ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ-ΠΟΣ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

0  -  3

3  -  0

ΑΠΟΛ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΚΕΡ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

ΚΕΡ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΠΟΛ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

0  -  3

3  -  1

ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ

1  -  3

1  -  3

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΠΕΡΣΕΑΣ

ΠΕΡΣΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

3  -  1

1  -  3

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

3  -  2

25/11/2018

          <= 8η αγωνιστική                 

                 19η αγωνιστική =>          

Κυρ 17/2/19

0  -  3

ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ

ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

3  -  0

0  -  3

ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ

ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ - ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

3  -  0

3  -  2

ΚΕΡ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΚΕΡ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

3  -  2

1  -  3

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

3  -  2

3  -  1

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

3  -  0

3  -  1

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ - ΠΕΡΣΕΑΣ

ΠΕΡΣΕΑΣ - ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

2  -  3

02/12/2018

          <= 9η αγωνιστική                 

                 20η αγωνιστική =>          

Κυρ 24/2/19

3  -  0

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

0  -  3

3  -  1

ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ - ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ

0  -  3

3  -  1

ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ

3  -  0

0  -  3

ΠΟΣ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΠΟΣ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

3  -  1

3  -  0

ΠΕΡΣΕΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΕΡΣΕΑΣ

0  -  3

1  -  3

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

0  -  3

09/12/2018

          <= 10η αγωνιστική                 

                 21η αγωνιστική =>          

Κυρ 3/03/19

0  -  3

ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΠΕΡΣΕΑΣ

ΠΕΡΣΕΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

3  -  0

0  -  3

ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

3  -  0

0  -  3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ

ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

3  -  1

3  -  0

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ

ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

2  -  3

2  -  3

ΑΠ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΠΟΣ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΠΟΣ. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΑΠ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

1  -  3

3  -  0

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

0  -  3

16/12/2018

          <= 11η αγωνιστική                 

                 22η αγωνιστική =>          

Τετ 6/03/19

3  -  0

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

0  -  3

3  -  0

ΠΕΡΣΕΑΣ - ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΕΡΣΕΑΣ

1  -  3

3  -  1

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

3  -  2

1  -  3

ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ

3  -  2

1  -  3

ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ - ΑΠ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΠ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΚ. ΟΛΥΜΠΟΣ

3  -  0

2  -  3

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

3  -  1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 22ης Αγωνιστικής (ΤΕΛΙΚΗ) - Ενημέρωση 12-06-2019

α/α

Β' ΦΑΣΗ - ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΟΔΟΥ

Ομάδες

Αγ

Νίκη

3-0

+3 Βαθ

Νίκη

3-1

+3 Βαθ

Νίκη

3-2

+2 Βαθ

Ηττα

2-3

+1 Βαθ

Ηττα

1-3

+0 Βαθ

Ηττα

0-3

+0 Βαθ

Σετ

Βαθμοί

Διαφορά

 1 

ΑΠΟΛ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ανοδος 2η

22

10

8

2

1

1

 

63 - 18

59

 

 2 

ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ  Ανοδος 1η

22

7

7

7

 

 

1

63 - 24

56

 

 3 

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

22

13

3

2

2

2

 

60 - 19

54

 

 4 

AΕΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ

22

7

6

 

3

5

1

50 - 33

42

 

5

ΟΠΑΘ ΠΕΡΣΕΑΣ

22

8

3

3

2

4

2

50 - 33

41

 

6

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

22

6

2

3

2

7

2

44 - 41

32

 

7

ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

22

5

5

 

1

4

7

36 - 41

31

 

8

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

22

4

2

3

3

3

7

36 - 47

27

 

9

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΟΣ

22

5

1

2

5

4

5

38 - 47

27

 

10

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  Επιπλέον γιατι υποβιβάζεται και ο ΒΑΟ απο Β Εθνική

22

3

3

 

2

2

12

24 - 51

20

 

11

ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Επιπλέον γιατι ανεβαίνουν 2 ομάδες απο 2η Τοπική 

22

 

1

 

1

1

19

06 - 64

4

 

12

ΑΕΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Υποβιβασμός

22

1

 

 

 

8

13

11 - 63

3

 

=

= = = = = = = = =

=

69

41

22

22

41

69

481 - 481

=

=

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - ΚΑΤΑΤΑΞΗ

Στην κανονική περίοδο, οι διαγωνιζόμενες οµάδες βαθμολογούνται ως εξής:

Τρεις (3) βαθµούς σε περίπτωση νίκης µε 3-0 ή 3-1 σετ

 Δύο (2) βαθµούς σε περίπτωση νίκης µε 3-2 σετ

΄Ενα (1) βαθµό σε περίπτωση ήττας µε 2-3 σετ

 Κανένα (0) βαθµό σε περίπτωση ήττας µε 0-3 ή 1-3 σετ

 Μηδενισµό και αφαίρεση τριών (-3) βαθµών σε κάθε περίπτωση, που αναφέρεται στο Κεφ. Ε, αρ. 22 (µηδενισµός).

 

ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ/ΠΡΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

Οι δύο πρώτες ομάδες της βαθμολογίας της 1ης Τοπικής Κατηγορίας Γυναικών ανέρχονται στη Β΄ Εθνική Κατηγορία - Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Γυναικών, για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020.

Η ομάδα που θα καταλάβει την 12η θέση στη βαθμολογία της κανονικής περιόδου υποβιβάζεται στην 2η Τοπική Κατηγορία για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020.

  Σε περίπτωση υποβιβασμού ομάδας ή ομάδων της ΕΠΕΣΘ από την Α2 Εθνική Γυναικών στη Β΄ Εθνική Κατηγορία - Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Γυναικών, τότε θα υποβιβαστεί στην 2η Τοπική Κατηγορία (πλέον της ομάδας της παραγράφου 4 του παρόντος Κεφαλαίου), αντίστοιχος αριθμός ομάδων, έτσι ώστε η ομάδα ή οι ομάδες που θα υποβιβαστούν από την Β’ Εθνική Κατηγορία - Εθνικό Περιφερειακό Πρωτάθλημα Γυναικών, μαζί με αυτές που παραμένουν στην Τοπική Κατηγορία και με αυτές που θα ανέλθουν=>2 από την 2η Τοπική Κατηγορία, να συμπληρώνουν τον αριθμό 12.


Γυναίκες Μακεδονικού περιόδου 2018-2019 (1η Τοπική κατηγορία)

Δείτε όλα τα αποτελέσματα της περιόδου και την τελικη βαθμολογια.


Γυναίκες Μακεδονικού περιόδου 2017-2018 (2η Τοπική κατηγορία)

Δείτε όλα τα αποτελέσματα της περιόδου και την τελικη βαθμολογια .   ΕΔΩ


Γυναίκες Μακεδονικού περιόδου 2016-2017 (1η Τοπική κατηγορία)

Δείτε όλα τα αποτελέσματα της περιόδου και την τελικη βαθμολογια .   ΕΔΩ


Γυναίκες Μακεδονικού περιόδου 2015-2016 (1η Τοπική κατηγορία)

Δείτε όλα τα αποτελέσματα της περιόδου και την τελικη βαθμολογια .   ΕΔΩ


Γυναίκες περιόδου 2014-15 (1η Τοπική κατηγορία)


Φωτογραφίες Γυναικών περιόδου 2013-14


Φωτογραφίες Γυναικών περιόδου 2012-13

11/11/2012 - Γυναίκες πρίν το παιχνίδι μέσα στα Πεύκα. Απο το φιλικό με τα Πεύκα στο κλειστό του Μακεδονικού. (3-10-2012) Πρώτη συγκέντρωση 27/08/2012 Πρώτη συγκέντρωση 27/08/2012


 

Copyright (c) 2012 My Company. All rights reserved.