ΝΕΑΝΙΔΕΣ

Home 
ΑΝΔΡΙΚΟ 
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ 
ΕΦΗΒΟΙ 
ΝΕΑΝΙΔΕΣ 
ΠΑΙΔΕΣ 
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΜΙΝΙ ΜΙΚΤΟ 

ΡΟΣΤΕΡ ΝΑΕΝΙΔΩΝ

2016-2017












Περιφερειακή οδός-Κόμβος Ευκαρπίας Τηλ. Γραμ. 2310 587870     Τελευταία ενημέρωση:  Δευτέρα 21/11/2016, Ωρα 11:22 μ.μ.

Σύμφωνα με την Γενική Προκήρυξη της ΕΟΠΕ, την αγωνιστική περίοδο 2016-2017, στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα θα μπορούν να αγωνίζονται:

ΝΕΑΝΙΔΕΣ: Από 1.1.1998 έως 31.12.2002


 Πρωτάθλημα NEΑNIΔΩΝ 2016-2017  (Β' Ομιλος)

αγωνιστική

Δευτέρα 10/10/2016

Πήγασος Πολίχνης - Μέγας Αλέξανδρος

3  -  1

Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΣ ΑΡΗΣ

0  -  3

Μακεδονικός - ΔΑΣΩ (Δ.Γ. Νεοχωρούδας 21:45)

1  -  3

ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΓΣ Ηρακλής

0  -  3

αγωνιστική 2η

Δευτέρα 17/10/2016

Μέγας Αλέξανδρος - Ατρόμητος Τριαδίου

3  -  1

ΓΣ Ηρακλής - ΑΣ ΑΡΗΣ

0  -  3

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Πήγασος Πολίχνης

0  -  3

ΑΣΚ Λαγκαδάς - Μακεδονικός (Δ.Γ. Λαγυνών 20:00)

3  -  1

αγωνιστική 3η

Δευτέρα 24/10/2016

Πήγασος Πολίχνης - ΑΣΚ Λαγκαδάς

3  -  0

Ατρόμητος Τριαδίου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

3  -  0

Μακεδονικός - ΓΣ Ηρακλής (Γ. Κατσάνης 21:30)

0  -  3

ΑΣ ΑΡΗΣ - Μέγας Αλέξανδρος

3  -  0

αγωνιστική 4η

Δευτέρα 31/10/2016

Μακεδονικός - Πήγασος Πολίχνης (Αλ. Νικολαίδης 21:00)

0  -  3

ΓΣ Ηρακλής - Μέγας Αλέξανδρος

3  -  0

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΣ ΑΡΗΣ

0  -  3

ΑΣΚ Λαγκαδάς - Ατρόμητος Τριαδίου

3  -  0

αγωνιστική 5η

Δευτέρα 07/11/2016

Μέγας Αλέξανδρος - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

3  -  1

Πήγασος Πολίχνης - ΓΣ Ηρακλής

0  -  3

Ατρόμητος Τριαδίου - Μακεδονικός (ΔΑΚ Θέρμης 21:30)

3  -  0

ΑΣ ΑΡΗΣ - ΑΣΚ Λαγκαδάς

3  -  0

αγωνιστική 6η

Δευτέρα 14/11/2016

Πήγασος Πολίχνης - Ατρόμητος Τριαδίου

1  -  3

ΓΣ Ηρακλής - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

3  -  0

ΑΣΚ Λαγκαδάς - Μέγας Αλέξανδρος

1  -  3

Μακεδονικός - ΑΣ ΑΡΗΣ (Κλ. Βικελίδης 21:30)

0  -  3

αγωνιστική 7η

Δευτέρα 21/11/2016

Μέγας Αλέξανδρος - Μακεδονικός (Μεγ. Αλεξάνδρου 21:00)

3  -  0

Ατρόμητος Τριαδίου - ΓΣ Ηρακλής

0  -  3

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΣΚ Λαγκαδάς

3  -  2

ΑΣ ΑΡΗΣ - Πήγασος Πολίχνης

3  -  0

                              Βαθμολογία Β' Ομίλου

αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β

1.

Αρης

7 7 0 21-0 14

2.

Ηρακλής

7 6 1 18-3 13

3.

Ατρόμητος Τριαδίου

7 4 3 14-10 11

4.

Πήγασος Πολίχνης

7 4 3 13-10 11

5.

Μέγας Αλέξανδρος

7 4 3 13-13 11

6.

ΔΑΣΩ

7 2 5 7-18 9

-.

ΑΣΚ Λαγκαδά

7 1 6 6-19 8

8.

Μακεδονικός

7 0 7 2-21 7

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΩΝ

1) Οι διαγωνιζόμενες ομάδες βαθμολογούνται ως εξής: - Δύο (2) βαθμούς σε περίπτωση νίκης - Ενα (1) βαθμό σε περίπτωση ήττας - Κανένα βαθμό σε περίπτωση μηδενισμού για τις περιπτώσεις που προβλέπονται στο Κεφ. Ε, αρ. 22 του ΓΚΟΔΠ (μηδενισμός).

 

 

 

 

Copyright (c) 2012 My Company. All rights reserved.