ΕΦΗΒΟΙ

Home 
ΑΝΔΡΙΚΟ 
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ 
ΕΦΗΒΟΙ 
ΝΕΑΝΙΔΕΣ 
ΠΑΙΔΕΣ 
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΜΙΝΙ ΜΙΚΤΟ 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

EΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

MAKEDONIKOS VOLLEYBALL TEAM

makedonikosvolley (Πατηστε εδω για να δειτε βιντεακια της ομαδος)


 

 

 

Περιφερειακή οδός-Κόμβος Ευκαρπίας Τηλ. Γραμ. 2310 587870     Τελευταία ενημέρωση:  Τρίτη 12/11/2019, Ωρα 08:10 π.μ.


Η ομάδα θα μας συμμετέχει και φέτος στήν Κ21 αγοριών.


 Πρωτάθλημα Κ21 Αγοριών (πρώην ΕΦΗΒΩΝ) 2019-2020

A' Φάση

αγωνιστική 13/10/2019

Αίας Ευόσμου-Πήγασος Πολίχνης

0-3

ΠΑΟΚ-ΑΣ Ελπίς

1-3

Μακεδονικός-ΧΑΝΘ

0-3

Ηρακλής-ΑΕΝ Πανοράματος

3-0

2η αγωνιστική

21/10/2019

Άρης-Αίας Ευόσμου

3-0

Πήγασος Πολίχνης-ΠΑΟΚ

3-0

ΑΣ Ελπίς-Μακεδονικός

3-1

ΧΑΝΘ-Ηρακλής

0-3

αγωνιστική

03/11/2019

ΠΑΟΚ-Άρης

0-3

Μακεδονικός-Πήγασος Πολίχνης

0-3

Ηρακλής-ΑΣ Ελπίς

3-1

ΑΕΝ Πανοράματος-ΧΑΝΘ

0-3

αγωνιστική

10/11/2019

Άρης-Μακεδονικός

3-0

Αίας Ευόσμου-ΠΑΟΚ

1-3

Πήγασος Πολίχνης-Ηρακλής

1-3

ΑΣ Ελπίς-ΑΕΝ Πανοράματος

 
αγωνιστική

17/11/2019

Ηρακλής-Άρης

3-0

Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου

0-3

ΑΕΝ Πανοράματος-Πήγασος Πολίχνης

2-3

ΧΑΝΘ-ΑΣ Ελπίς

3-2

αγωνιστική

24/11/2019

Άρης-ΑΕΝ Πανοράματος

3-0

Αίας Ευόσμου-Ηρακλής

0-3

ΠΑΟΚ-Μακεδονικός

3-0

Πήγασος Πολίχνης-ΧΑΝΘ

3-1

αγωνιστική

01/12/2019

ΧΑΝΘ-Άρης

2-3

ΑΕΝ Πανοράματος-Αίας Ευόσμου

2-3

Ηρακλής-ΠΑΟΚ

3-1

ΑΣ Ελπίς-Πήγασος Πολίχνης  
αγωνιστική

08/12/2019

Άρης-ΑΣ Ελπίς  
Αίας Ευόσμου-ΧΑΝΘ  
ΠΑΟΚ-ΑΕΝ Πανοράματος  
Μακεδονικός-Ηρακλής  
αγωνιστική
Πήγασος Πολίχνης-Άρης  
ΑΣ Ελπίς-Αίας Ευόσμου  
ΧΑΝΘ-ΠΑΟΚ  
ΑΕΝ Πανοράματος-Μακεδονικός  

                                 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΦΑΣΗΣ

αα

Ομάδα

Αγ Ν Η Σετ Β

1.

Ηρακλής

7 7 0 21-3 21

2.

Πήγασος Πολίχνης

6 5 1 16-6 14

3.

Άρης

6 5 1 15-5 14

4.

ΑΣ Ελπίς

5 3 2 12-8 10

5.

ΧΑΝΘ

6 3 3 12-11 9

6.

ΠΑΟΚ

6 2 4 8-13 6

7.

Αίας Ευόσμου

6 2 4 7-14 5

8.

ΑΕΝ Πανοράματος

6 0 6 4-18 2

9.

Μακεδονικός

6 0 6 1-18 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΩΝ

Οι διαγωνιζόµενες οµάδες βαθµολογούνται ως εξής: - Τρεις (3) βαθµούς σε περίπτωση νίκης µε 3–0 σετ  ή 3–1 σετ. - Δύο (2) βαθµούς σε περίπτωση νίκης µε 3–2 σετ. - Ενα (1) βαθµό σε περίπτωση ήττας µε 2–3 σετ - Κανένα βαθµό (0) σε περίπτωση ήττας µε 0–3 σετ  ή  1–3 σετ - Αφαίρεση τριών (-3) βαθµών σε περίπτωση µηδενισµού .




 

ΕΤΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ

ΤΟΠΟΣ

ΝΟΜΟΣ

2018-19

Παναθηναϊκός 2

Πολίχνη

Θεσσαλονίκης

2017

Πήγασος Πολίχνης 2

Καρδίτσα

Καρδίτσας

2016

Πήγασος Πολίχνης 1

Ναύπακτος

Αιτολοακαρνανίας

2015

ΑΟΝΣ Μίλων

Καρπενήσι

Ευρυτανίας

2014

ΑΓΣ Ιωαννίνων

Κόνιτσα

Ιωαννίνων

2013

Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Αλεξανδρούπολη

Εβρου

2012

Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Αργυρούπολη, Αθήνα

Αττικής

2011

Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Αλεξανδρούπολη

Εβρου

2010

Ηρακλής 7

Ν. Ερυθραία, Αθήνα

Αττικής

2009

Ηρακλής 6

Μίκρα, Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκης

2008

Ηρακλής 5

Αγ. Δημήτριος, Αθήνα

Αττικής

2007

Ηρακλής 4

Ζάκυνθος

Ζακύνθου

2006

Ολυμπιακός

Αργυρούπολη, Αθήνα

Αττικής

2005

Ζαφειράκης Νάουσας

Νάουσα

Ημαθίας

2004

Μακεδονικός  1  

Σκύδρα

Πέλλας

2003

Ηρακλής 3

Δραπετσώνα/Πειραιάς

Αττικής

2002

Ηρακλής 2

Μίκρα, Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκης

2001

Αρης Νίκαιας

Δραπετσώνα, Πειραιάς

Αττικής

2000

Αρης Νίκαιας

Μετς, Αθήνα

Αττικής

1999

Αρης Νίκαιας

Γουδή, Αθήνα

Αττικής

1998

Ορφέας Ηλιούπολης

Γουδί, Αθήνα

Αττικής

1997

Ηρακλής 1

Ρέντης, Πειραιάς

Αττικής

1996

ΑΟ Ορεστιάδας

Ρέντης, Πειραιάς

Αττικής

1995

ΑΟ Ορεστιάδας

Ορεστιάδα

Εβρου

1994

Φιλία Ηλιούπολης

Παιανία, Αθήνα

Αττικής

1993

ΑΟ Ορεστιάδας

Χαλκίδα

Ευβοιας

1992

ΑΟ Ορεστιάδας

Φλώρινα

Φλώρινας

1991

ΑΟ Ορεστιάδας

Πάτρα

Αχαίας

1990

Αρης 4

Ξάνθη

Ξάνθης

1989

Πανελλήνιος

Χανιά

Χανίων

1988

ΑΟ Ορεστιάδας

Ορεστιάδα

΄Εβρου

1987

Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Σέρρες

Σερρών

1986

Πανελλήνιος

Καρδίτσα

Καρδίτσας

1985

Αρης 3

Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκης

1984

Δημόκριτος

Αθήνα

Αττικής

1983

ΠΑΟΚ 1

Βόλος

Μαγνησίας

1982

Παναθηναϊκός 1

Τρίκαλα

Τρικάλων

1981

Αρης 2

Λάρισα

Λάρισας

1980

Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας

Λάρισα

Λάρισας

1978

Νηρέας

Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκης

1976

Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Λάρισα

Λάρισας

1971

Ολυμπιακός

Λάρισα

Λάρισας

1970

Ιωνικός Νέας Φιλαδέλφειας

Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκης

1968

Ολυμπιακός

Αθήνα

Αττικής

1966

Αρης 1

Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκης

1965

Παναθηναϊκός

Πειραιάς

Αττικής

 

Copyright (c) 2012 My Company. All rights reserved.