ΠΑΙΔΕΣ

Home 
ΑΝΔΡΙΚΟ 
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ 
ΕΦΗΒΟΙ 
ΝΕΑΝΙΔΕΣ 
ΠΑΙΔΕΣ 
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΜΙΝΙ ΜΙΚΤΟ 

ΕΝΩΣΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

EΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

MAKEDONIKOS VOLLEYBALL TEAM

makedonikosvolley (Πατηστε εδω για να δειτε βιντεακια της ομαδος)

 

Περιφερειακή οδός-Κόμβος Ευκαρπίας Τηλ. Γραμ. 2310 587870     Τελευταία ενημέρωση:  Κυριακή 04/11/2018, Ωρα 08:30 π.μ.

Σύμφωνα με την Γενική Προκήρυξη της ΕΟΠΕ, την αγωνιστική περίοδο 2018-2019, στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα θα μπορούν να αγωνίζονται:

ΠΑΙΔΕΣ: Από 1.1.2002 και μετά

Η Α΄ Φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων θα αρχίσει στις 00 Οκτωβρίου 2018.


 Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ (Περίοδος 2018 - 2019) A' ΦΑΣΗ

αγωνιστική

13-10-18

ΑΕΝ Πανοράματος-Απόλλων Καλαμαριάς

0  -  3

Αίας Ευόσμου-ΑΣ Ελπίς

0  -  3

ΧΑΝΘ-ΠΑΟΚ

3  -  2

Μακεδονικός-ΠΟ Μουδανιών

0  -  3

Ηρακλής-Νέστωρ

3  -  0

Πήγασος Πολίχνης-Άρης

3  -  0

2η αγωνιστική

20-10-18

Περσέας-ΑΕΝ Πανοράματος

0  -  3

Απόλλων Καλαμαριάς-Αίας Ευόσμου

3  -  2

ΑΣ Ελπίς-ΧΑΝΘ

3  -  0

ΠΑΟΚ-Μακεδονικός

0  -  3

ΠΟ Μουδανιών-Ηρακλής

3  -  0

Νέστωρ-Πήγασος Πολίχνης

0  -  3

3η αγωνιστική

03-11-18

Αίας Ευόσμου-Περσέας

3  -  1

ΧΑΝΘ-Απόλλων Καλαμαριάς

0  -  3

Μακεδονικός-ΑΣ Ελπίς

0  -  3

Ηρακλής-ΠΑΟΚ

3  -  1

Πήγασος Πολίχνης-ΠΟ Μουδανιών

1  -  3

Άρης-Νέστωρ

3  -  0

4η αγωνιστική

10-11-18

Περσέας-ΧΑΝΘ

3  -  0

ΑΕΝ Πανοράματος-Αίας Ευόσμου

3  -  0

Απόλλων Καλαμαριάς-Μακεδονικός

3  -  0

ΑΣ Ελπίς-Ηρακλής

3  -  0

ΠΑΟΚ-Πήγασος Πολίχνης

 

ΠΟ Μουδανιών-Άρης

3  -  0

αγωνιστική

5η

Μακεδονικός-Περσέας

 

ΧΑΝΘ-ΑΕΝ Πανοράματος

 

Ηρακλής-Απόλλων Καλαμαριάς

 

Πήγασος Πολίχνης -ΑΣ Ελπίς

 

Άρης-ΠΑΟΚ

 

Νέστωρ-ΠΟ Μουδανιών

 

αγωνιστική

6η

Περσέας-Ηρακλής

 

ΑΕΝ Πανοράματος-Μακεδονικός

 

Αίας Ευόσμου-ΧΑΝΘ

 

Απόλλων Καλαμαριάς-Πήγασος Πολίχνης

 

ΑΣ Ελπίς-Άρης

 

ΠΑΟΚ-Νέστωρ

 

αγωνιστική

7η

Πήγασος Πολίχνης-Περσέας

 

Ηρακλής-ΑΕΝ Πανοράματος

 

Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου

 

Άρης-Απόλλων Καλαμαριάς

 

Νέστωρ-ΑΣ Ελπίς

 

ΠΟ Μουδανιών-ΠΑΟΚ

 

αγωνιστική

Περσέας-Άρης

 

ΑΕΝ Πανοράματος-Πήγασος Πολίχνης

 

Αίας Ευόσμου-Ηρακλής

 

ΧΑΝΘ-Μακεδονικός

 

Απόλλων Καλαμαριάς-Νέστωρ

 

ΑΣ Ελπίς-ΠΟ Μουδανιών

 

αγωνιστική

Νέστωρ-Περσέας

 

Άρης-ΑΕΝ Πανοράματος

 

Πήγασος Πολίχνης-Αίας Ευόσμου

 

Ηρακλής-ΧΑΝΘ

 

ΠΟ Μουδανιών-Απόλλων Καλαμαριάς

 

ΠΑΟΚ-ΑΣ Ελπίς

 

αγωνιστική

10η

Περσέας-ΠΟ Μουδανιών

 

ΑΕΝ Πανοράματος-Νέστωρ

 

Αίας Ευόσμου-Άρης

 

ΧΑΝΘ-Πήγασος Πολίχνης

 

Μακεδονικός-Ηρακλής

 

Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΑΟΚ

 

αγωνιστική

11η

ΠΑΟΚ-Περσέας

 

ΠΟ Μουδανιών-ΑΕΝ Πανοράματος

 

Νέστωρ-Αίας Ευόσμου

 

Άρης-ΧΑΝΘ

 

Πήγασος Πολίχνης-Μακεδονικός

 

ΑΣ Ελπίς-Απόλλων Καλαμαριάς

 

αγωνιστική

12η

Περσέας-ΑΣ Ελπίς

 

ΑΕΝ Πανοράματος-ΠΑΟΚ

 

Αίας Ευόσμου-ΠΟ Μουδανιών

 

ΧΑΝΘ-Νέστωρ

 

Μακεδονικός-Άρης

 

Ηρακλής-Πήγασος Πολίχνης

 

αγωνιστική

13η

Απόλλων Καλαμαριάς-Περσέας

 

ΑΣ Ελπίς-ΑΕΝ Πανοράματος

 

ΠΑΟΚ-Αίας Ευόσμου

 

ΠΟ Μουδανιών -ΧΑΝΘ

 

Νέστωρ-Μακεδονικός

 

Άρης-Ηρακλής

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 Βαθμολογία Α' Ομίλου

αα

Ομάδα

Αγ

Ν

Η

Σετ

Β

1.

ΑΣ Ελπίς

4

4

0

12-0

12

2.

ΠΟ Μουδανιών

4

4

0

12-1

12

3.

Απόλλων Καλαμαριάς

4

4

0

12-2

11

4.

Πήγασος Πολίχνης

3

2

1

7-3

6

5.

ΑΕΝ Πανοράματος

3

2

1

6-3

6

6.

Ηρακλής

4

2

2

6-7

6

7.

Αίας Ευόσμου

4

1

3

5-10

4

8.

Περσέας

3

1

2

4-6

3

9.

Άρης

3

1

2

3-6

3

10.

Μακεδονικός

4

1

3

3-9

3

11.

ΧΑΝΘ

4

1

3

3-11

2

12.

ΠΑΟΚ

3

0

3

3-9

1

13.

Νέστωρ

3 0 3 0-9 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΩΝ

Οι διαγωνιζόµενες οµάδες βαθµολογούνται ως εξής: - Τρεις (3) βαθµούς σε περίπτωση νίκης µε 3–0 σετ  ή 3–1 σετ. - Δύο (2) βαθµούς σε περίπτωση νίκης µε 3–2 σετ. - Ενα (1) βαθµό σε περίπτωση ήττας µε 2–3 σετ - Κανένα βαθµό (0) σε περίπτωση ήττας µε 0–3 σετ  ή  1–3 σετ - Αφαίρεση τριών (-3) βαθµών σε περίπτωση µηδενισµού .


 

Παίδες Μακεδονικού περιόδου 2015-2016


Παίδες Μακεδονικού περιόδου 2014-2015


 

Copyright (c) 2012 My Company. All rights reserved.